Неділя, 18.04.2021, 12:44
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


 Ми в ЮНЕСКО


Перемогa БЗШ № 6 у  XVII Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

 

29-30 березня 2016 року  в Києві відбувалася XVII Всеукраїнська конференція  учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма». Гостей із 48 навчальних закладів різних міст і сіл України гостинно приймали у стінах Київського технологічного ліцею №141. Команда школи  працювала у трьох секціях та підсекціях, взяла участь  у теоретичній частині зустрічі «Мусульманські та християнські цінності: шляхи гармонізації суспільного та міждисциплінарного просторів»,  у підсумкових  дебатах «Дві цивілізації – два погляди на світ», у відкритому мікрофоні за участю заступника Міністра освіти України П. К. Хобзея.

Цікаво, змістовно і по-сучасному проходило засідання в секції А «Ціннісна парадигма в освітньому просторі: форми, методи, технології, моделі сучасної школи та принципи «STEM Learning is Everywhere»» , де у теоретичній частині роботу  школи  «Проект як засіб посилення діяльності практичної складової освітнього процесу в умовах євроінтеграції» представляла Білокур Маріна, учениця 11-Б класу. У практичній частині «Вироблення моделі трансформації освітньої парадигми школи в умовах євроінтеграції» випускниця школи запропонувала театр пантоміми «7- Я».

Складною, але дуже перспективною стала робота Скиби Івана, учня 11- Б класу, в секції Б «Діалог і взаємодія європейських  духовних цінностей – основоположні принципи європейської інтеграції», де юнак у підсекції «Євростудії як метод і форма реалізації освітніх ініціатив для розповсюдження ідеї «Я – українець, отож я - європеєць»» розповів про мету, завдання та особливості роботи шкільної євростудії «ДІМ» (Діти Інтелект Майбутнє), а в практичній частині організував для учасників асоційованих шкіл подорож лабіринтами культурознавчої квест-кімнати «Навколо світу за 40 хвилин».

Керівник команди, вчитель зарубіжної літератури Олена Петрівна Григоренко, брала участь у засіданні секції С «Цінність свободи як вияв національної ідентичності та право на свободу вибору в освіті: світовий досвід та українські реалії», виступила з доповіддю «Філософія морального вибору у художній літературі ХХ століття», а в практичній частині продемонструвала власну каліграму (вірш-малюнок) «Я –українець, я – європеєць».

Конференція завершилася звітом роботи секцій, ухваленням проекту Резолюції конференції та нагородженням переможців. Команда БЗШ І-ІІІ ступенів №6 асоційованої школи ЮНЕСКО отримала три сертифікати та диплом за творчий підхід,  розробку оригінальних ідей, інноваційні погляди та креативність.

 

ХVI Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні

28 листопада 2014 року відбулось відкриття XVI Всеукраїнської конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин у полікультурному світі відповідно до принципів «Нового гуманізму».

В конференції брали участь 57 учасників Проекту асоційованих  шкіл ЮНЕСКО.
Команда Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 у складі Мусієнко Анни (10 кл.), Донець Дар’ї (11 кл.) під керівництвом учителя історії Джаран Ніни Семенівни взяли активну участь у роботі конференції, а саме: в проектній студії «Роль жінки у суспільстві за Т.Г. Шевченком та гендерні ініціативи ЮНЕСКО; в засіданні експертно-правової ради «Боротьба Т. Г. Шевченка за дотримання природних прав людини та діяльність ЮНЕСКО у цій царині»; активну участь делегація школи прийняла у засіданні творчої сесії «Український проект – молодіжна синквейн - естафета», яка була проведена у вигляді бліц-презентації ідеального образу власної держави, а також внесли свої пропозиції при ухваленні Декларації та Резолюції  XVІ Всеукраїнської конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО.


ХV Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні

15-18 вересня 2013 року в санаторно-курортному закладі «Ласпі» відбувалася ХV Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні , присвячена проголошеному ООН Міжнародному року співпраці з питань води «Водні ресурси світу: безпечний вплив, розумне керування, справедливе використання». Команда Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 «Gidrosphera» у складі Тесьолкіної Тетяни (11-А), Денисюк Олени (11-В), Рудька Антона (11-В) під керівництвом учителя географії Новохацької Ольги Сергіївни взяли активну участь у ході конференції і стали переможцями тематичного квесту «Фарватер-шоу» для команд-прототипів – учасників ігрової сесії-2013, завоювавши призове ІІІ місце.

 


Круглий стіл

8 серпня делегація БЗШ №6 у складі: вчителя географії Петрика Михайла Дмитровича, учнів Тесьолкіної Тетяни та Рудька Антона, брала участь у засіданні круглого столу для молоді з Асоційованих шкіл ЮНЕСКО.Тема дискусії:"Питання води: роль молоді та міжнародної співпраці".З учнями ділилися досвідом координатори проекту ЮНЕСКО, представники Американських Рад з міжнародної освіти та інших організацій.

ХІІІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні

 26-28 вересня 2011 року в Ласпі проходила ХІІІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні, присвячена проголошеному ООН за пропозицією Виконавчої ради ЮНЕСКО Міжнародному року хімії «Хімія – наше сьогодення, наше майбутнє!». Учні 11-А класу (Скоріченко Олександр, Шелест Інна,Шевченко Тетяна) взяли участь у всіх видах імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО».
    За підсумками всіх рольових ігор делегація виборола призове ІІІ місце.

ХІІ Всеукраїнська Конференція Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО

У Севастополі з 24 по 28 вересня 2010 року відбулася ХІІ Всеукраїнська Конференція Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО.
Делегація із нашої школи у складі Берегового Ярослава (10 – Б), Федорченка Святосава (10-Б) та Качанової Євгенії (10-Б) і керівника групи Черненко Вікторії Леонідівни взяли участь у засіданні сесій.

 

Copyright MyCorp © 2021
Посилання

Новини ПедПРЕСИ
Наше опитування
Куди б ви з задоволенням сходили на канікулах?
Всого відповідей: 854
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0