Неділя, 18.04.2021, 14:11
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


 Мультимедіа

 

Перелік мультимедійних матеріалів та електронних додатків

 

 • Environmental protection.  Електронний посібник. Авторський колектив: Лєсних Т.А., Савченко В.А., Чужа Д.С.\ Біла Церква: БЗШ № 6, 2016 СD-диск.

На диску представлено електронну збірку вправ для використання на уроках англійської мови при вивченні теми "Захист навколишнього середовища" у 9 класі. Підібрані вправи направлені на діяльності: читання, письма, говоріння та аудіювання.

Запропонований матеріал сприяє збагаченню словникового запасу, розширенню знань учнів, удосконаленню навиків діалогічного та монологічного мовлення. Усі завдання взаємопов’язані і доповнюють зміст підручника. Адресовано вчителям англійської мови загальноосвітніх шкіл.

 • Омельченко Т.В.  Художня культура. 10кл: Мульмедійний супровід до уроків на тему «Художня культура України ХІХ  - початок ХХ ст.»

На диску вміщено презентації, виконані в програмі PowerPoint, до уроків художньої культури, що повністю відповідають програмі 10 класу рівня стандарту.
Презентації дають можливість ознайомити учнів із творчістю І.Мартоса, Л.Позина (архітектура, скульптура), Т. Шевченка, М. Пимоненка, О. Мурашка (живопис), композиторів С. Гулака-Артемовського, М. Колачевського, М. Вербицького, М. Лисенка, кращими зразками народної музики, особливостями аматорського театру та театру корифеїв, творчістю М. Заньковецької.

 • Світова література. 5 кл.: Електронний посібник. Авторський колектив: І.С. Гвоздкова, В.І. Вишняк, О.П. Григоренко та ін. \ Біла Церква: КОІПОПК, 2007.-17с.

Користувачами електронного посібника «Світова література. 5 клас» стануть учителі зарубіжної літератури, які працюють у загальноосвітніх навчальних закладах із українською мовою навчання за чинною програмою.
Також даний електронний   посібник може бути використаний (повністю чи частково) вчителями образотворчого мистецтва, музики, студентами філологічних факультетів педагогічних університетів під час практичних занять і проходження практики, а також для самостійного навчання одного користувача (учня) на одному ПК.

 • Методичні матеріали до уроків світової літератури у 5-11хх класах (з мультимедійними додатками): навчальний комплект Авторський колектив: Шпак О.М., Ковалик І.М., Григоренко О.П. та ін. / Біла Церква: КОІПОПК, 2009.-254с.+СD-диск:
 • Методичні матеріали до уроків світової літератури у 5-11х класах з мультимедійними додатками є складовою частиною навчального комплекту, в який входить зошит практичних завдань. Даний навчальний комплект спрямований на розвиток професійної майстерності вчителів зарубіжної літератури та їх підготовку до роботи в інноваційному освітньому просторі.

Методичні матеріали підготовлені відповідно до нових концептуальних засад освіти в Україні. Разом із конспектами уроків подано додатки до кожного уроку у вигляді мультимедійних презентацій та word-документів, що дозволить учителю-практику якісно та швидко підготуватися до уроків зарубіжної літератури у дев’ятому класі. Навчальний комплект адресовано як молодим, так і досвідченим учителям зарубіжної літератури, етики, світової культури та студентам – філологам.       
Мультемедійна  презентація методичного об’єднання вчителів світової літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.
Представлено досвід роботи методо’бєднання над провідною темою школи.

 • Повстянко О.В. Мультимедійний супровід до уроків «Українське читання. 3 клас» по темі «Літературні казки».

У збірнику вміщено супровід до 8 уроків, дібрані цікаві вправи з урахуванням вікових особливостей молодшого шкільного віку.  Різноманітність завдань допоможе вчителю у формуванні знань, вмінь і навичок учнів, розвитку їх творчих здібностей. Мета презентацій – урізноманітнити структуру уроків і методи роботи, навчити учнів діяти творчо і самостійно.
Даний збірник адресований вчителям початкових класів.

 • Творчий портрет практичного психолога загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 м. Білої Церкви Черненко В.Л.

Вміщено матеріали семінару-практикуму, який  проводила психолог з теми «Профілактика ризикованої поведінки учнівської молоді», а також презентація «Психологія здоров’я».

 • Донець І.Г. Збірник мультимедійних презентацій до уроків англійської мови у 5-9 класах.

Даний збірник мульмедійних презентацій може бути використаний на уроках англійської мови у 5-9 класах  під час вивчення тем «Музика», «Природа і погода», «Моя сім’я»,          «Мої друзі», «Музичні інструменти». Вони допомагають у засвоєнні нових лексичних одиниць, розширюють кругозір учнів з даних тем.

 • Лєсних Т.А.  Презентація проектних робіт учнів 5-11 класів на уроках англійської мови.

Диск містить презентації проектних робіт учнів 5-11 класів з тем: «Улюблена пора року» (5 клас), «Життя в майбутньому» (6 клас), «Відомі будівлі в світі» (10 клас), «Природні катастрофи», «Вимираючі види тварин» (11 клас). Презентацію «Сім чудес Білої Церкви» можна використати для підготовки та проведення  уроків по темі «Моє рідне місто».

 • Колодійчук С.В. Англійська мова 7 клас: Електронний наочно – навчальний посібник «Sights of London».

Електронний посібник може бути використаний на уроках англійської мови в 7 класі під час вивчення теми «Визначні місця  Лондона». Він складається з короткої презентації, яка містить інтерактивну карту. На ній розміщені 13 визначних місць Лондона, які представлені у вигляді умовних зображень. При натисканні курсора мишки на кожний з них відбувається перехід до слайду з текстом-описом цього місця, який потрібно запам’ятати для подальшого виконання вправ. З даного слайда можна перейти до слайда із вправою на перевірку розуміння прочитаного або до фото галереї. Також створена окрема папка з електронними текстовими завданнями для самоперевірки.

 • Чужа Д.С. Мультимедійний супровід до уроків англійської мови на І-ІІ ступені навчання.

Даний мультимедійний супровід має на меті розширити можливості вчителів англійської мови, сприяти індивідуалізації навчання, активізації пізнавальної діяльності учнів. А також дозволяє максимально адаптувати процес навчання до індивідуальних особливостей учнів.
Презентації за темами «Alphabet», «Colours», та «Seasons» призначені для введення літер англійського алфавіту та нового лексичного матеріалу на початковому етапі вивчення мови. Презентація «London» містить краєзнавчий матеріал та представляє визначні місця Лондона.
Презентація «Past Simple or Present Perfect?» включає граматичний матеріал для повторення та узагальнення з тем «Past Simple Tense» і «Present Perfect Tense» та граматичні завдання для перевірки знань учнів наприкінці вивчення теми.
Мультимедійний супровід може бути використаний на будь-якому етапі вивчення теми і на будь-якому етапі уроку: під час пояснення нового матеріалу, закріплення, повторення чи контролю знань.

 • Калько С.А. Мультимедійний супровід до уроків англійської мови в школі І-ІІІ ступенів.

Мультимедійний супровід містить 7 презентацій і має на меті глибше познайомити учнів з лексичним матеріалом по темам «Спорт», «Захист навколишнього середовища», «Їжа», «Винаходи», «Наука. Життя в майбутньому», «Визначні місця Лондона», «Історичні замки та церкви Лондона». Цікаві тексти та зображення, краєзнавчий матеріал мають сприяти розвитку пізнавального інтересу дитини до вивчення англійської мови.
Даний мультимедійний супровід може бути використаний на уроках англійської мови під час пояснення, закріплення, повторення тематичного матеріалу, в розвитку навичок читання, аудіювання, усного мовлення по даній темі, а також в позакласній роботі.


* * *
МЕДІАТЕКА ХУДОЖНІХ ФІЛЬМІВ І ПРЕЗЕНТАЦІЙ ДО УРОКІВ ШМО УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ


* * *
МЕДІАТЕКА МАТЕРІАЛІВ МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ ШКОЛИ

Copyright MyCorp © 2021
Посилання

Новини ПедПРЕСИ
Наше опитування
Чому я ходжу до школи?
Всого відповідей: 735
Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
AlinaVitaliivna