Середа, 12.08.2020, 14:18
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


 Семінари 2012-2014 років

Семінари 2012-2014 років

8 грудня 2014 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №6 відбувся міський семінар «Інноваційні технології в практиці викладання світової літератури. Фанфікшн як засіб формування творчих компетентностей учнів.». Досвідом роботи у цій галузі літературознавства, своїми методичними знахідками та родзинками майстерності  поділилася вчитель-методист світової літератури, відмінник освіти України Олена Петрівна Григоренко. Семінар пройшов на високому науковому рівні: доповідь, мультимедійна презентація, активне обговорення  означеної проблеми педагогами міста. У практичній частині семінару вчителі світової літератури відвідали урок-дослідження  в 10-А класі «Федір Достоєвський «Злочин і кара». Система образів роману.». Таблиці, схеми, сенкани, фанфікшн, діаграми й кардіограми… Колективна, групова та робота в парах – увесь спектр педагогічних прийомів і форм роботи  на уроці літератури у класі філологічного профілю.
Бути фанфікшну чи не бути на уроці світової літератури? Тепер на це запитання кожен педагог-філолог  зможе дати відповідь особисто.
18 листопада 2014 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбувся семінар-практикум з проблеми «Формування здоров’язберігаючих та життєвих компетентностей молодших школярів на фізкультурно-оздоровчих заняттях у ГПД» за участю:
•    методиста науково-методичного центру Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Висторонського Владислава Григоровича;
•    представників шкіл міста;
•    педагогічного колективу школи.
Захід провела вихователь ГПД Голик Світлана Володимирівна.
27 вересня 2013 року гостей (вчителів  математики та фізики з усього міста) на семінар приймала Білоцерківська загальноосвітня школа №6. Заняття розпочала Чабаненко А.  В., методист науково-методичного центру  Управління освіти і науки Білоцерківської  міської Ради, ознайомивши присутніх з темою та планом роботи.
Тема для обговорення та опрацювання була дуже актуальною та сучасною: «Особливості між предметної інтеграції при викладанні фізико-математичних дисциплін»
Вчителі школи Дорошенко Н.В. та Ковальчук Н.М. провели бінарний урок на тему «Графіки в математиці та фізиці». Піднімалася проблема  між предметних  зв’язків та можливості застосування вивченого матеріалу у подальшій навчальній практиці.
Виступи вчителів Дорошенко Н.В., Ковальчук Н.М. та Каленчук Л.О. розкрили шляхи та принципи вирішення поставлених перед учителем завдань, використати міжпредметні зв’язки, як метод засвоєння інформації та отримання певного досвіду.
Вчителі показали урок, що є прикладом застосування методик, прийомів, технологій у новітній навчальній практиці.
Після уроку присутні обговорювали проведений семінар та розробили методичні рекомендації щодо можливостей застосування міжпредметних зв’язків у системі профільного навчання.
 

 


Заняття школи міського методичного активу
18 вересня  2013 року в БЗШ №6 відбулося заняття школи міського методичного активу  на тему «Створення віртуального методичного кабінету школи – необхідна умова підвищення методичної культури сучасного вчителя».
Розпочала засідання Сударікова С.В., методист НМЦ, яка познайомила присутніх із темою та ходом заняття, націлила на плідну співпрацю учасників зібрання.

 Досвідом роботи методичного кабінету БЗШ №6 як організуючого центру системи методичної роботи з педагогічними кадрами поділилася з присутніми Братаненко О.Л., заступник директора з НМР. Вона презентувала створений шкільний віртуальний методичний кабінет, розповіла про використання ІКТ в управлінській діяльності. У ході заняття взяли участь керівники ШМО Бойко Т.В. та Шевчук Т.В., керівник творчої групи вчителів початкових класів з питань реалізації нових Державних стандартів Кикало Г.В., секретар НТУ «Паросток» Омельченко Т.В., керівник педагогічної майстерні, учитель-методист Григоренко О.П., які розповіли про проблеми та шляхи їх вирішення на шляху до вдосконалення  роботи школи на сучасному етапі  у плідній співпраці методичної ради школи з учительським, учнівським та батьківським колективами, переваги медіапростору та інтернетресурсів у методичній роботі з педагогічними кадрами.

 


 

Круглий стіл
«Соціалізація особистості в умовах профільної школи»
 
6 лютого 2013 року в БЗШ №6 проведено круглий стіл «Соціалізація особистості в умовах профільної школи», ініціатором та організатором якого була науково-методична рада школи.
Під час засідання круглого столу розглянуто питання:
  • мета і завдання профільного навчання та інноваційні ідеї сучасної профільної освіти;
  • система профорієнтаційної роботи в школі;
  • ефективність підготовки випускників школи, їх соціалізація;
  • проблеми щодо організації допрофільної та профільної підготовки;
  • створення ефективного раціонального режиму навчальної діяльності школярів в умовах профільності.
У роботі круглого столу, крім педагогів школи, взяли участь запрошені гості:
Волинець І.М., кандидат педагогічних наук, доцент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;
Кулик В.Д., методист із профорієнтаційної роботи Білоцерківського міжшкільного НВК;
Пермикіна С.А., представник Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.

З метою реалізації розглянутих проблем було вироблено рекомендації
 
 
Семінар-тренінг
„Система використання інноваційних технологій як засіб творчого розвитку педагогів та вихованців"
 
31 січня 2013 року відбувся семінар-тренінг для вчителів БЗШ №6 „Система використання інноваційних технологій як засіб творчого розвитку педагогів та вихованців".
Тренінг проводила заступник директора школи з НМР Братаненко О. Л. за алгоритмом методичного проекту  „Об’єднаймо талант із умінням!"
Захід сприяв підвищенню професійної майстерності педагогів, спонукав їх до творчого розвитку, обміну досвідом, педагогічних знахідок.

 


Заняття  міської школи новопризначеного керівника ШМО

 

26 вересня на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося заняття  міської школи новопризначеного керівника ШМО з проблеми планування роботи та ефективної діяльності шкільних методичних об’єднань. Координацію заходу здійснював  методист НМЦ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Владислав Григорович Висторонський.
Досвідом роботи з колегами поділилися  заступник  директора  школи: Братаненко О.Л. та педагоги Зеленська В.В., Друзенко Н. В., Дорошенко Н. В., Бойко Т. В., Путілова Л.О., Колодійчук С.В., Шевчук Т.В., Омельченко Т.В., Якушко Л.І., Григоренко О.П. Відбувся обмін думками та були визначені пріоритети у здійсненні керівництва шкільним методичним об’єднанням як найбільш ефективним осередком, спрямованим на  підвищення професіоналізму та методичної культури кожного члена педагогічного колективу.
Підсумком проведеного заходу можна вважати позитивне налаштування учасників до подальшої плідної праці і бажання реалізувати перспективне надбання колег у власній діяльності.

 

Copyright MyCorp © 2020
Посилання

Новини ПедПРЕСИ
Наше опитування
Чи подобається вам сайт школи
Всого відповідей: 738
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0