Четвер, 25.02.2021, 18:47
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Календар


 
Головна » 2016 » Березень » 31 » Українсько-європейський простір
19:15
Українсько-європейський простір

Українсько-європейський простір

Перемогa БЗШ № 6 у  XVII Всеукраїнській конференції

учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

 

29-30 березня 2016 року  в Києві відбувалася XVII Всеукраїнська конференція  учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма». Гостей із 48 навчальних закладів різних міст і сіл України гостинно приймали у стінах Київського технологічного ліцею №141. Команда школи  працювала у трьох секціях та підсекціях, взяла участь  у теоретичній частині зустрічі «Мусульманські та християнські цінності: шляхи гармонізації суспільного та міждисциплінарного просторів»,  у підсумкових  дебатах «Дві цивілізації – два погляди на світ», у відкритому мікрофоні за участю заступника Міністра освіти України П. К. Хобзея.

Цікаво, змістовно і по-сучасному проходило засідання в секції А «Ціннісна парадигма в освітньому просторі: форми, методи, технології, моделі сучасної школи та принципи «STEM Learning is Everywhere»» , де у теоретичній частині роботу  школи  «Проект як засіб посилення діяльності практичної складової освітнього процесу в умовах євроінтеграції» представляла Білокур Маріна, учениця 11-Б класу. У практичній частині «Вироблення моделі трансформації освітньої парадигми школи в умовах євроінтеграції» випускниця школи запропонувала театр пантоміми «7- Я».

Складною, але дуже перспективною стала робота Скиби Івана, учня 11- Б класу, в секції Б «Діалог і взаємодія європейських  духовних цінностей – основоположні принципи європейської інтеграції», де юнак у підсекції «Євростудії як метод і форма реалізації освітніх ініціатив для розповсюдження ідеї «Я – українець, отож я - європеєць»» розповів про мету, завдання та особливості роботи шкільної євростудії «ДІМ» (Діти Інтелект Майбутнє), а в практичній частині організував для учасників асоційованих шкіл подорож лабіринтами культурознавчої квест-кімнати «Навколо світу за 40 хвилин».

Керівник команди, вчитель зарубіжної літератури Олена Петрівна Григоренко, брала участь у засіданні секції С «Цінність свободи як вияв національної ідентичності та право на свободу вибору в освіті: світовий досвід та українські реалії», виступила з доповіддю «Філософія морального вибору у художній літературі ХХ століття», а в практичній частині продемонструвала власну каліграму (вірш-малюнок) «Я –українець, я – європеєць».

Конференція завершилася звітом роботи секцій, ухваленням проекту Резолюції конференції та нагородженням переможців. Команда БЗШ І-ІІІ ступенів №6 асоційованої школи ЮНЕСКО отримала три сертифікати та диплом за творчий підхід,  розробку оригінальних ідей, інноваційні погляди та креативність.

 

 

Переглядів: 549 | Додав: bc-school6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2021
Посилання

Новини ПедПРЕСИ
Наше опитування
Куди б ви з задоволенням сходили на канікулах?
Всого відповідей: 804
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0